Конкурс "Київський вальс - 2018"

Вітаємо учнів 11 класу СЗШ № 121, які стали лауреатами конкурсу "Київський вальс-2018", що відбувся 18 квітня!

Галерея "Конкурс "Київський вальс - 2018""

Призери олімпіад

/Files/images/asas 001.jpg /Files/images/nn 001.jpg /Files/images/fg 001.jpg

/Files/images/gdvgdv 001.jpg/Files/images/fff 001.jpg

Гордість нашої школи !

У свої 16 років герой сьогоднішньої статті досяг неймовірних вершин у галузі спорту і задав досить високу планку іншим хортінгістам - юніорам . Знайомтеся: Сінєшев Кирило - дворазовий чемпіон Європи , багаторазовий чемпіон України , кандидат у майстри спорту з хортингу , чемпіон України та призер чемпіонату світу з елітним боям . Кирило люб'язно погодився відповісти на кілька запитань щодо своєї спортивної кар'єри , що, можливо , стануть гарним прикладом і мотивацією для спортсменів.

/Files/images/Horting-senishev.jpg

16-18 жовтня 2015 року у м.Черкаси відбувались змагання з Хортингу

Результати учнів сзш № 121 гуртку «ХОРТИНГ» виступу на чемпіонаті України з хортингу серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат у розділах «двобій», «форма», «показовий виступ», 16-18 жовтня 2015 року, м. Черкаси.

/Files/images/lreVnqID8y0.jpg

Шевель Ольга - 3 місце
Бондаренко Євген - 3 місце.
Якименко Богдана – 4 місце.

Вітаємо переможців