Ласкаво просимо!

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління,треба міцно тримати її в руках,якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. А.Барбюс

Вітаємо Вас на офіційному сайті школи № 121 Солом'янського району міста Києва.
Школа знаходиться в мікрорайоні Совки. Школа є центром , навколо якого зосереджуються всі заходи,що відбуваються в мікрорайоні. У школі дбайливо зберігаються і збагачуються шкільні традиції.
Вчителі нашої школи - це професіонали, які з захопленням займаються своєю справою.
Педагогічний колектив відзначається стабільністю,високим рівнем фахової та методичної підготовки.
Школа № 121 сьогодні - це гармонійне поєднання класичних підходів до навчання та виховання з передовими методиками сучасності,досвіду та вимогливості.

/Files/images/Picture1.jpg

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди244
перегляди199
перегляди139
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.