Умови прийому дітей до середньої загальноосвітньої школи № 121

Документи будуть прийматись з 5 травня.

До 1 класу приймаються учні, яким станом на 1 вересня виповниться 6 років. Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особам, які їх замінюють, подаються такі документи:

• Заява одного з батьків дитини, або осіб, які їх замінюють.
  • Копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу.
  • Медична довідка дитини встановленого зразка №086-1/о та карта профілактичних щеплень №063/о
  • Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності).
  • Копія документа, що підтверджує місце проживання дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування)

Першочергово до 1-го класу школи приймаються діти, які постійно проживають на закріпленій за школою територією, або мають старших сестер і братів, які навчаються у школі. Діти, які територіально не обслуговуються школою, можуть бути зараховані за умови наявності вільних місць у класах.